Середа, 19.02.2020, 05:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Круглоозерська ЗОШ
Істина завжди поруч

Меню сайту
Форма входу
Наше опитування
Чи є потреба продовжувати розвиток цьго сайту?
Всього відповідей: 58
Відправити СМС
Цей день в історії

Правила ресурсу

 

Дані правила поширюються на всі сторінки сайту. В окремих розділах і форумах можлива наявність власних правил, які уточнюють і деталізують правила поведінки в них. При цьому дані правила залишаються обов'язковими у будь-якому випадку.

Правила вводяться для створення комфортної і конструктивної атмосфери спілкування. Якщо Вас не влаштовує встановлена форма спілкування, утримайтеся від реєстрації на сайті.

I. Реєстрація користувачів.

 1. Реєструючись на сайті, користувач погоджується виконувати дані Правила.
 2. Для реєстрації на сайті користувач повинен надати адресу діючої електронної пошти. Ми гарантуємо конфіденційність вказаної інформації.
 3. Вибір імені користувача (nickname) є вашим винятковим правом. Адміністрація залишає за собою право вжити заходи щодо припинення використання nickname, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні і етичні норми або є образливим для інших користувачів сайту. Заборонена реєстрація nickname, подібних до тих, які вже існують, до такої міри, що це може ввести в оману інших користувачів сайту.
 4. Користування ресурсом надається в межах, встановлених групою користувачів, до якої ви віднесені.
 5. Заборонена неодноразова реєстрація одним користувачем, незалежно від цілей, з якими така реєстрація проводиться. Дане порушення є украй серйозним і веде до блокування всіх облікових записів.
 6. Якщо ви не проявляєте активності на сайті протягом 365 днів, ваш обліковий запис може бути видалено.

II. Порядок поведінки.

 1. Спілкування на сайті будується на принципах загальноприйнятої моралі і мережевого етикету.
 2. Суворо заборонене використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів незалежно від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані. Зокрема при підміні букв символами. Дані повідомлення підлягатимуть блокуванню. На персональній сторінці користувача буде розміщуватись рівень зауважень.
 3. При досягненні користувачем 100% зауважень, обліковий запис підлягає блоку на 30 днів. Після розблокування і при наявності наступних зауважень, обліковий запис видаляється.
 4. Категорично забороняється будь-яка реклама, зокрема реклама інтернет-проектів (за винятком випадків попереднього узгодження з адміністрацією).
 5. Додавати рекламу інтернет-ресурсів дозволено у каталог сайтів. Адміністрація несе повну відповідальність, щоб додані сайти відповідали тематиці доданого сайту.
 6. Заборонено додавати коментарі, котрі не несуть змістового характеру.
 7. Заборонено брати участь у одному голосуванні більше, ніж один раз (крім випадків, коли це буде дозволено адміністрацією).
 8. Ваш підпис на форумі не може бути довшим за 2 рядки. До нього пред'являються ті ж вимоги, що і до повідомлень на сайті.

III. Користувачі мають право на:

 1. Створення власної новини, при умові, що назва теми має бути інформативною, максимально чітко відображати зміст проблеми. Перед додаванням новини переконаєтеся, що ви долучаєте її до відповідної тематики, а також спробуйте переконатися в тому, що дане питання не обговорювалося раніше (крім випадків, коли попередні не висвітлені повністю).
 2. Висловлення власної думки, за умови, що вона не нестиме жодної моральної чи матеріальної шкоди будь-якій людині.
 3. Спілкування на форумі.
 4. Користування сайтом, відповідно до встановлених правил користування ресурсом.
 5. Видалення власного профайлу з сайту.

IV. Стосунки між користувачами і адміністрацією.

 1. У своїх діях адміністрація форуму керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління сайтом.
 2. Обговорення дій адміністрації (адміністраторів і модераторів форуму) категорично забороняється в будь-яких форумах і темах, за винятком спеціалізованого форуму, призначеного для обговорення всіх аспектів роботи порталу і форумів.
V. Прикінцеві положення.

Адміністрація залишає за собою право змінювати правила з подальшим повідомленням про це користувачів cайту. Всі зміни і новації проводяться з урахуванням думок і інтересів користувачів.
Дані правила вже для зареєстрованих користувачів набувають чинності, починаючи з 1 липня 2010 року. Для тих, хто реєструється - з моменту реєстрації.

Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Погода
Погода в Україні
Прогноз погоди

© 2009-2020
Безкоштовний хостинг uCoz
Круглоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учнівське самоврядування. Офіційний сайт
Створення сайту ініційовано учнівським самоврядуванням V скликання