Середа, 24.07.2019, 00:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Круглоозерська ЗОШ
Істина завжди поруч

Меню сайту
Форма входу
Наше опитування
Назвіть свій улюблений шкільний предмет
Всього відповідей: 197
Відправити СМС
Цей день в історії

Визначення результатів


Результати основних сесій тестування ЗНО-2010


Українська мова та література - І сесія

Українська мова та література - ІІ сесія

Українська мова та література - ІІІ сесія

Англійська мова

Німецька мова

Французька мова

Іспанська мова

Біологія

Географія

Математика - І сесія

Математика - ІІ сесія

Історія України - І сесія

Історія України - ІІ сесія

Хімія

Фізика


Щодо проблеми доступу до сайту Українського центру

У деяких засобах масової інформації з′явилися повідомлення про те, що в останні дні мали місце масові хакерські атаки на сервер Українського центру оцінювання якості освіти, через що він не працює.

Повідомляємо, що жодних подібних дій стосовно серверу УЦОЯО нами не зафіксовано. Проблеми із доступом до сайту Центру пояснюються великою кількістю одночасних звернень користувачів, що і зумовлює певні труднощі.


Про підсумки реєстрації бажаючих взяти участь 

у зовнішньому оцінюванні в 2010 році

8 квітня 2010 р. о 18-00 завершилася реєстрація бажаючих взяти участь у зовнішньому оцінюванні навчальних досягнень. Вона тривала більше трьох місяців.

За результатами реєстрації виявили бажання взяти участь у зовнішньому оцінюванні 433554 особи. Порівнюючи з попереднім роком, кількість зареєстрованих зменшилася на 28427 осіб, що пояснюється загальним зменшенням кількості випускників загальноосвітніх навчальних закладів у зв′язку із демографічною ситуацією.

Серед загальної кількості зареєстрованих 293067 осіб (67,6%) - випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2010 p., що складає 86,5% від їхньої загальної кількості. Серед зареєстрованих 140487 осіб (32,4%) закінчили загальноосвітні школи в минулі роки.

Реєструючись для складання зовнішнього оцінювання, абітурієнти виявили бажання скласти 1476334 тести. Це на 16,8% більше, ніж в попередні роки. Найбільша кількість абітурієнтів виявила бажання складати тест із історії України (329523 осіб) та математики (264413 осіб). Найменша - з іспанської мови (255 осіб).

Порівнюючи з попереднім роком, збільшилася кількість абітурієнтів, які проживають в сільській місцевості. Вони складають 34,9% відсотків до загальної кількості зареєстрованих.

Різноманітний віковий склад учасників зовнішнього оцінювання. Найстаршому, за віком, абітурієнту 64 роки, а 100 осіб, які зареєструвалися для участі в зовнішньому оцінювання, досягли 60-річного віку.

Як відомо, під час реєстрації абітурієнти могли обирати мову, якою хочуть складати тести. Йдеться про кримськотатарську, молдавську, польську, російську, румунську, угорську мови. За підсумками реєстрації виявили бажання отримати тестові завдання російською мовою з історії України 85005 осіб, з математики 77353 особи. На другому місці, за кількістю запитів, тести з перекладом угорською мовою. Їх виявили бажання отримати 424 особи. Усі запити абітурієнтів щодо надання їм тестів, перекладених однією із зазначених вище мов, будуть задоволені в повному обсязі.

235 абітурієнтів зареєструвалися через довірених осіб у зв′язку з тим, що через поважні причини не змогли прийти до пунктів реєстрації. Виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання 288 осіб, які перебувають в закладах виправної системи. Відповідно до діючих Умов прийому до вищих навчальних закладів регіональними центрами оцінювання якості освіти видано 815 довідок особам, яким через стан їхнього здоров′я Український центр оцінювання якості освіти не може створити умови для успішного проходження тестування. Вони будуть складати вступні випробування у вищих навчальних закладах у традиційній формі.

Аналізуючи підсумки реєстрації, можна стверджувати, що порівнюючи з попередніми роками, вона пройшла більш організовано та відповідально. Не зафіксовано великих черг, навіть в останні дні роботи пунктів реєстрації. Сформована унікальна база даних з фотографіями усіх абітурієнтів, що дасть можливість краще ідентифікувати особу на пункті тестування. Для кожного абітурієнта відкрита персональна сторінка на сайті УЦОЯО.

Завершення реєстрації дає можливість розпочати формування мережі пунктів тестування. Ця робота, орієнтовно, буде завершена до 1 травня. Після 10 травня абітурієнтам будуть розсилатися запрошення для участі в зовнішньому оцінюванні. У цей же час вони розміщуватимуться на їхніх персональних сторінках.

Зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у період із 2 до 23 червня.Абітурієнти складатимуть тести із української мови та літератури, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської, німецької, французької та іспанської мов.

***

Про звернення, надіслані електронною поштою

До Українського центру оцінювання якості освіти щодня електронною поштою надходить чимало звернень щодо особливостей організації та проведення зовнішнього оцінювання та вступної кампанії до вищих навчальних закладів у 2010 році.

У зв′язку з цим повідомляємо, що в Українському центрі оцінювання якості освіти розглядаються звернення громадян, оформлені відповідно до Законів України ″Про звернення громадян″ та ″Про інформацію″. У таких зверненнях мають бути зазначені прізвище, ім′я, по батькові, місце проживання громадянина. Звернення повинні бути підписані авторами. На кожне таке звернення буде надіслано відповідь у встановлений чинним законодавством термін.

Зважаючи на те, що в електронних зверненнях ці вимоги не дотримуються, вони розглядатися не будуть.

Водночас нагадуємо, що до сфери компетенції Українського центру оцінювання якості освіти належать питання, пов′язані з організацією та проведенням зовнішнього оцінювання. Тому звернення щодо умов прийому до вищих навчальних закладів, роботи приймальних комісій, переліків вступних випробовувань, надання пільг під час вступної кампанії, порядку визначення середнього бала атестата тощо розглядатися не будуть. Такі звернення необхідно надсилати до приймальних комісій вищих навчальних закладів.


Уся інформація щодо ЗНО на сайтах УЦОЯО, а також на нашому сайті.Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Погода
Погода в Україні
Прогноз погоди

© 2009-2019
Безкоштовний хостинг uCoz
Круглоозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учнівське самоврядування. Офіційний сайт
Створення сайту ініційовано учнівським самоврядуванням V скликання